В IV-А група “Мечо пух” се проведе творческо занимание „Рисуваме и се забавляваме“ 🎨
Децата се потопиха в света на цветовете и въображението, като с много старание и усмивки създадоха красиви рисунки. Малките художници рисуваха с голямо желание.
С помощта и насоките на Юлия всяко дете успя да сътвори своя картина. Атмосферата беше изпълнена с радост, творчество и много усмивки.
Поздравление за всички малки творци, за прекрасното настроение и красивите произведения! 🌸🖌️